Lõpetasin aastal 2020 Eesti Kunstiakadeemias maali eriala ning varasemalt olen õppinud samas koolis ka siseahitektuuri. Leian, et need kaks eriaala käivad väga tugevalt käsikäes, mistõttu lähtun ma ka oma tellimustöödes võimalusel interjöörist, kuhu maal mõeldud on.

Kunst on lahutamatu osa minu elust - sellele arusaamale jõudsin 2011. aasta jõuludel kui otsustasin teha oma õele õlimaali tema kahest imearmsast lapsest. Sellest hetkest alates on minu põhiliseks motivaatoriks just see moment, kui saan enda kätega valmistatud kunstiteose üle anda. Inimeste tagasiside ja pikaaegne rõõm on minu jaoks hindamatu väärtusega. Teadmine, et pakun läbi oma ande ja töö nii paljudele naeratusi ning õnnehetki, innustab ja arendab mind igapäevaselt.

Aastast 2011 olen vastu võtnud tellimustöid. Sellest ajast alates on minu portfooliosse kogunenud tuhandeid teoseid, mis on lisaks Eesti kodudele rännanud nii enamikesse Euroopa riikidesse, kui ka Austraaliasse ja Ameerikasse.


VAATA, MIDA RÄÄGIVAD KLIENDID MINUST JA MINU TÖÖDEST:
CARMEN: "Pilt oli minu arust väga armas. Selline kingitus on vist kõige parem viis, kuidas ühed parimad mälestused saavad toa seinale, et kogu aeg mäletan neid. Need toonid kuidagi perfekselt sobitusid, ka selle pildi tegemise meeleoluga - soe ja hea lõbus tunne. Meeldib, kuidas inimesed erinevate piltide põhjal justkui kokku mixitud, aga kõigil see õige 'heatunde' naeratus näol :) Ma ei oskagi rohkem midagi öelda, kui, et parim kingitus, mis kunagi saanud olen ja jääb alatiseks meelde."

KAIRI: "Isetehtul on alati hing ja eriline sõnum - hoolivus, südamlikkus ja soov valmistada rõõmu. See kõik sellesse pilti ka kootud sai. Suhtlus Aiviga on väga siiras ja soe, tema tahe luua unikaalne ja rõõmustav kink, kumab tugevalt läbi. Me kõik oleme väga tänulikud, et üks ilus mälestus igaveseks loomingu raamidesse maaliti."

AURI: "Aivi on väga tore, loominguline ja andekas inimene. Soovisime enda reisi jäädvustada maali teel ja ta sai sellega suurepäraselt hakkama, ületas meie ootuseid. Igati kiitust väärt :) "

RANEL

KATRE: "Mul terve pere oli sinu tööga niii rahul ja muidugi pildi saaja ise ei saanud pilku maalilt ära. Omanik on väga-väga rahul! :)) Suuured suured tänud! :) "

TRIIN

ANNEMARI: "Suur-suur tänu selle kauni töö eest. Kingisaaja oli väga üllatunud, aga jäi kingitusega väga rahule."

MAIBRITGRETE

MARTIN: "Esiteks Ilusaid jõule Sulle

Ja need emotsioonid pilt üle andes!!! Naer, pisarad, äratundmisrõõm.. See oli uskumatult armas. Vanaema ütles et sa tabasid naelapeapihta!"

RAILI: "Tegin trenni - panin nad diivani peale ja ise istusin neile vastu, täpselt nagu täna ilmselt komisjoni ees. Aga väga tubli töö, tõepoolest! Allan kiitis ka, et väga ägedad!"

ANNELI: "Aitäh veelkord, et vastu olite nõus tulema! Pilt tegi nii palju rõõmu :) Suurepärane töö! Aitäh! Töö on kogunud palju kiitust :) "

RELIKA: "Tahaksime südamest tänada nii vapustava pildi eest.
Pulmadest nii palju, et enne üleandmist nägid kõik külalised ja sugulased seda ning väga palju tuli kiidusõnu! Pruutpaari vanemad-vanavanemad olid väga üllatunud nii loomutruus joonistuses, rääkimata pruutpaarist endast, kes olid esialgu šokis, kuid siiski väga õnnelikud joonistuse üle. Ka pildil olev pisike kutt tuvastas ennast ning oma vanemaid :) . Väga palju öeldi, et nii noorel neiul nagu sina, on väga palju potentsiaali tuleviku suhtes, nii et jõudu ja jaksu edaspidiseks!! Väga tubli oled!!"


KRISTINA: "Me oleme mõlemad niiiii rahul, see on absoluutselt suurepärane maal! Ja otsustasime, et magamistuppa on patt seda peita, kõik peavad ikka nägema :) Maal sai pandud nii, et kõik, kes välisuksest sisenevad, näevad esimese asjana seda. Ka meile endale meeldetuletus, et alati hea emotsiooniga koju tuleksime."

KARINA

HEVELIBIRGIT: "Meie emme oli üliõnnelik kingituse üle ja saatis sugulastele, sõbrannadele kõigile ka uhkustamiseks ja kõik ainult ahhetasid ja küsisid, et kes oli kunstnik. Super lihtsalt :) Suured tänud sulle veel kord! Juba on tehtud siin tulevikuplaanid sulle ka emmest-issist pilt teha millalgi :D "

LIIS: "Maal, mille Aivilt tellisin, valmis minu vanaema tähtpäevaks, kuhu oli vaja ära mahutada neli põlvkonda inimesi. See ületas kõik minu ootused, mis võttis nii mind kui ka mu vanaema sõnatuks. Oli tunda, et maal õhkas südamessoojust, mida kunstnik oli suutnud sinna sisse panna. Olime kõik väga õnnelikud ja tänulikud."

NATALJA: "Väga super, mulle väga meeldib, usun, et teistele kõigile ka :) suur suur aitäh sulle ja aitäh, et leidsid aega, et sellega tegeleda. Kindlasti, ei jää see viimaseks pildiks, mis ma sinult tellin!"
 
MAIRI: "See sobib meie uude kodusse valatult!"

HANNA-KATRIN: "Nad olid nii õnnelikud!! Suuur suur aitäh sulle! :)) tõesti suurepärane! :)) suur suur aitâh sulle veelkord!! Sa oled ikka nii nii andekas!"

ARNO: "Näen et prillimood on vahetunud ja pidu veid väsitav olnud, aga tulemus on super hea! Aitäh veelkord!"

KRISTINA: "Tere Aivi!!! Pilt on jõudnud ilusti Norrasse ja me oleme täiesti vaimustuses :) Tuhat tänu Sulle veelkord. Sa oled üks kahtlemata andekas inimene."

LISETE: "Aitäh! Ma olen tõesti niiiii õnnelik, et ma sellise kingituse sain. Ausalt! Ma pole midagi nii ilusat vist mitte kunagi näinud. Aitäh! Aitäh!"

TUULI: "See imeline joonistus kaunistab meie lapsepõlvekodu elutoa seina! Kogu juubelipeol osalenud seltskond tõdes, et tegu oli parima kingiga! Suur tänu, Sulle, Aivi!"